W dniu ślubu

Wasz ślub kamerzysta może opowiedzieć na wiele sposobów. Jednak najlepszy film powstaje kiedy nie ingeruje w bieg wydarzeń dokumentując to co działo się naprawde Dla tego warto aby Para Młoda poznała kilka zasad i sprawdzonych rad, jak najlepiej zaprezentować się przed kamerą i aparatem. Więcej informacji znajdziecie na stronie https://slubne-porady.pl

 

filmowanie ślubu warszawa

Only the Best

Klimat filmu tworzy Para Młoda

Każdy Wasz gest, uśmiech, wypowiedziane słowo, będzie pamiętane przez film na zawsze. Każdy kwiat w dekoracji ślubnej, drobiazg w wystroju stołu weselnego, wiodące kolory w jakie wybierzecie na ten dzień. Jak filmuję możecie obejżeć na stronie https://discherfilm.eu

Uśmiech

Oczywiście są chwile wymagające skupienia, jak błogosławieństwo rodziców, czy msza po ślubie. Jednak cała reszte czasu powiniscie przyzdobić w filme swoim uśmiechem, do siebie, rodziców, swiadków, wszystkich gości weselnych.

test alt

Gesty

Opanowanie niepotrzebnych gestów, często takich do których przyzwyczailiście się przez całe życie jest trudne. Można to wyjaśnić na przykładzie okularów i częstego ich poprawiania na nosie. Jeśli już jesteśmy blisko nosa, to drapanie się po nim na filmie tez nie wygląda najlepiej. Dobra rada – jeśli będziecie trzymać się za ręce, opanowanie gestów będzie łatwiejsze.

Przygotowania

Często przygotowania filmuję w Waszych ciasnych domach i mieszkankach. Dobrze jest nawet już na kilka dni wcześniej spojrzeć okiem kamery czy nie trzeba zrobić więcej miejsca, wynieść zbędne krzesła, stół. W dniu ślubu będzie to jedno z centrum wydarzeń. Warto aby nie znalazły się w kadrze reklamówki, kubki z piciem, zbędne przedmioty, rozwieszone codzienne ubrania. Schludny porządek i minimalizm pozwoli skupić większa uwagę na przygotowaniach Panny Młodej i pana Młodego.

Błogosławieństwo

W czasie błogosławieństwa dobrze aby w pokoju czy w salonie znajdowały sie tylko najważniejsze osoby. Para Młoda, i ich rodzice, rodzice chrześni, dziadkowie jesli chca błogosławić. Tłok znacznie przeszkadza w zrobieniu dobrych ujęć. Bedzie przeszkadzał również Wam. zadbajcie o zamknięte okna aby nie nagrywac halasu z ulicy, oraz naturalne światło. W oświetleniu żarówkowym trudno jest zachować prawdziwe kolory.

Przed kościołem

Postarajcie się przyjechać pod kosciół z zapasem czasu. Zanim wiedziecie na dziedziniec autem slubnym, upewnijcie się że kamerzysta i fotograf są juz na miejscu gotowi do zrobienia pierwszych ujęć. Pan Młody wysiada jako pierwszy z auta, i otwiera drzwi Pannie Młodej tak, aby nie zasłaniać jej jak wysiada.

Testimonials

Wasze opinie

Zdecydowanie polecam tradycyjny plener, jest później świetną pamiątką. Pozdrawiam

Fotograf

Bardzo interesujący artykuł i ciekawe porady.

Edyta

Ciekawa strona. Z niecierpliwością czekam na następny post.

Kasia B

Nowości na stronie

Fotografia

Fotografia

Idealny fotograf. Jak wybrać dobrego fotografa? Spotkałem bardzo wielu fotografów, obserwowałem ich styl pracy na ślubie, na weselu, czy na sesji ślubnej. Od profesjonalistów wiele się nauczyłem, widziałem też ze inni jeszcze się sami uczą robienia dobrych ślubnych...

Teledysk

Teledysk

Czy wiecie że są trzy rodzaje teledysków ślubnych? Pierwszy najważniejszy dla Pary Młodej to teledysk skrót najważniejszych chwil ze ślubu i wesela. Drugi to teledysk z sesji ślubnej, często jakaś wymyślona krótka historia. Trzeci to filmowe podziękowania dla...

Film

Film

Film ślubny to jedna z trudniejszych form filmowych. Do dyspozycji mamy miniaturowy budżet, a Para Młoda zwykle oczekuje hollywodzkiej produkcji. Przynajmniej żeby było coś oryginalnego, kreatywnie zrealizowanego, zmontowanego na poprawnym poziomie technicznym.

Godziny pracy

MON – FRI
10:00am – 17:00pm

SAT SUN
We are closed

Newsletter